Bałtyk Apartamenty
Poddąbie
Bałtyk Apartamenty
Promenada Słońca 3
Poddąbie
Telefon
663999125
Strona WWW
www.baltykApartamenty.com

Wygodne i komfortowe apartamenty nad morzem w uroczej, kameralnej miejscowości w sercu lasu. Scieżki rowerowe, okolica Ustki i Słowińskiego Parku Narodowego. Strefa ciszy.

Apartamenty 3 pokojowe, położone są na parterze I i II piętrze. Mają własne balkony z ekspozycją południową. Miejsca postojowe na terenie. Wygodne łazienki z oknem, prysznicem. Ogrzewanie podłogowe.

Apartament trzypokojowy, składa się z dwóch wygodnych sypialni i salonu z wyposażonym aneksem kuchennym. W jednej sypialni łóżko małżeńskie w drugiej dwa pojedyńcze łóżka.

W salonie znajduje się aneks kuchenny, stół z 4 krzesłami, kanapa dwuosobowa, TV i wyjście na balkon.

Kontakt
Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Skontaktuj się z nami, aby uzyskać dodatkowe informacje lub wsparcie w planowaniu bezpiecznych podróży dla seniorów.
Skontaktuj się z nami

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska oraz adresu e-mail, podanych w powyższym formularzu, przez Fundację Sensoria zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. Urz. UE z 4.5.2016 r. L 119, str. 1), w celu udzielenia odpowiedzi na złożone zapytanie. Oświadczam, że wszelkie dane osobowe zostały przeze mnie podane dobrowolnie i znam przysługujące mi prawo dostępu do treści moich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody.
    Korzystamy z zabezpieczenia reCaptcha: Prywatność i Warunki.