Centrum Szkoleń i Konferencji Geovita
Jadwisin
Centrum Szkoleń i Konferencji Geovita
Ogrodowa 31
Jadwisin
Telefon
695 377 715
Strona WWW
http://geovita.pl/jadwisin/

Ośrodek wypoczynkowy nad samym brzegiem Jeziora Zegrzyńskiego

Ośrodek wypoczynkowy znajduje się zaledwie 35 km od Warszawy. Położony jest w malowniczej okolicy, nad samym brzegiem Zalewu Zegrzyńskiego. Idealne miejsce dla osób szukających zacisznego zakątka w otoczeniu malowniczych lasów i miejsca do uprawiania Nordic walkingu – niecałe 2 km od rezerwatu – Wąwóz Szaniawskiego.
Istnieje również możliwość organizacji rocznicy, spotkania w gronie znajomych lub uroczystości rodzinnej. Na terenie ośrodka znajduje się prywatna plaża.
Przepyszna kuchnia, duży teren oraz bezpośredni dostęp do jezior jest gwarancją udanego wypoczynku, o którym Państwo marzycie, a doświadczony personel zaopiekuje się Państwem w trakcie pobytu.

Kontakt
Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Skontaktuj się z nami, aby uzyskać dodatkowe informacje lub wsparcie w planowaniu bezpiecznych podróży dla seniorów.
Skontaktuj się z nami

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska oraz adresu e-mail, podanych w powyższym formularzu, przez Fundację Sensoria zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. Urz. UE z 4.5.2016 r. L 119, str. 1), w celu udzielenia odpowiedzi na złożone zapytanie. Oświadczam, że wszelkie dane osobowe zostały przeze mnie podane dobrowolnie i znam przysługujące mi prawo dostępu do treści moich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody.
    Korzystamy z zabezpieczenia reCaptcha: Prywatność i Warunki.