Centrum Wypoczynku i Rehabilitacji SILESIA
Krynica-Zdrój
Centrum Wypoczynku i Rehabilitacji SILESIA
Pułaskiego 71/1
Krynica-Zdrój
Telefon
+48 18 471 28 37
+48 18 477 75 70
Strona WWW
www.silesiakrynica.pl

Ośrodek z basen stworzony z Miłości do gościnności, w którym "jesz, ile chcesz"

Centrum Wypoczynku i Rehabilitacji jest komfortowym obiektem posiadającym 100 pokoi oraz 4 samodzielne mieszkania w Willi usytuowanej na terenie Ośrodka w bezpośrednim sąsiedztwie Budynku Głównego.

Co nas wyróżnia:
– pyszna, domowa kuchnia, wszystkie posiłki w formie bufetu szwedzkiego „JESZ, ILE CHCESZ”
– największy w Krynicy – Zdroju kryty basen pływacki z sauną suchą
– rozbudowany kompleks zabiegowo – rehabilitacyjny, Silesia jest miejscem, w którym przy użyciu nowoczesnej aparatury Personel pomaga Gościom wrócić do zdrowia i formy
– gościnność personelu, motto Centrum Wypoczynku i Rehabilitacji Silesia w Krynicy-Zdroju brzmi: „Z miłości do gościnności”

Silesia proponuje swoim Gościom:
– 14-dniowe turnusy rehabilitacyjne pełnopłatne oraz dofinansowywane przez PFRON
– pobyty rehabilitacyjne z zabiegami (dedykowane niezależnie od wieku, mogą z nich korzystać wszyscy, którzy doświadczyli urazów, przeszli operacje, czy też zmagają się z przewlekłymi schorzeniami)
– pobyty z zabiegami dla SENIORÓW (wczasy dla Seniorów 60+)

Do dyspozycji Gości jest także siłownia, sauna, taras słoneczny wyposażony w komfortowy zestaw wypoczynkowy, a także strefa rozrywki (bilard, tenis stołowy, piłkarzyki, stoły do gier, gry). Obiekt posiada klimatyczną kawiarnię, w której regularnie odbywają się wieczorki taneczne. Silesia dysponuje parkingiem, który udostępnia Gościom bezpłatnie (w miarę dostępności miejsc).

Do zobaczenia w Silesii 🙂

Kontakt
Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Skontaktuj się z nami, aby uzyskać dodatkowe informacje lub wsparcie w planowaniu bezpiecznych podróży dla seniorów.
Skontaktuj się z nami

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska oraz adresu e-mail, podanych w powyższym formularzu, przez Fundację Sensoria zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. Urz. UE z 4.5.2016 r. L 119, str. 1), w celu udzielenia odpowiedzi na złożone zapytanie. Oświadczam, że wszelkie dane osobowe zostały przeze mnie podane dobrowolnie i znam przysługujące mi prawo dostępu do treści moich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody.
    Korzystamy z zabezpieczenia reCaptcha: Prywatność i Warunki.