Folwark Jeleń
19-120 Knyszyn
Folwark Jeleń
Wodziłówka 10B
19-120 Knyszyn
Telefon
790473237
570149402
Strona WWW
folwarkjelen.pl

Gospodarstwo Agroturystyczne

Obiekt położony w Parku Krajobrazowym Puszczy Knyszyńskiej, w przepięknej, cichej, leśnej i spokojnej okolicy oferującej możliwość niezliczonych pieszych i rowerowych wędrówek i bliski kontakt z bogatą przyrodą. Tutaj znajdował się jeden ze stawów króla Zygmunta Augusta, który często przebywał w Knyszynie. W odległości 2 km rozciąga się Rezerwat Przyrody Hatka oraz Krzemianka z punktami widokowymi umożliwiającymi obserwacje niepowtarzalnego środowiska bagiennego. Najbliższa stadnina koni i stajnia trekingowa znajduje się w odległości 7 km (Chraboły) gdzie pod opieką wykwalifikowanej kadry można ćwiczyć umiejętności jeździeckie. Sklep samoobsługowy Biedronka i inne sklepy, samoobsługowe, pizza, bankomat – w Knyszynie (5 km). Kameralne kąpielisko z rozbudowanym ze środków unijnych placem zabaw dla dzieci znajduje się nieopodal w Korycinie (15 km). W tym miejscu można zaopatrzyć się w sławne w całej Polsce sery korycińskie i przepyszne swojskie wędliny wyrabiane przez miejscowych gospodarzy oraz zwiedzić Park Kulturowy w Milewszczyźnie- niedawno odkryty gród.

Kontakt
Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Skontaktuj się z nami, aby uzyskać dodatkowe informacje lub wsparcie w planowaniu bezpiecznych podróży dla seniorów.
Skontaktuj się z nami

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska oraz adresu e-mail, podanych w powyższym formularzu, przez Fundację Sensoria zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. Urz. UE z 4.5.2016 r. L 119, str. 1), w celu udzielenia odpowiedzi na złożone zapytanie. Oświadczam, że wszelkie dane osobowe zostały przeze mnie podane dobrowolnie i znam przysługujące mi prawo dostępu do treści moich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody.
    Korzystamy z zabezpieczenia reCaptcha: Prywatność i Warunki.