Hotel Aurora Family & SPA****
Międzyzdroje
Hotel Aurora Family & SPA****
Bohaterów Warszawy 17
Międzyzdroje
Telefon
91 32 23 550
603 839 000
Strona WWW
www.hotel-aurora.pl

CUDOWNY HOTEL SPA NAD MORZEM

Szukasz hotelu dla seniorów nad morzem? Poznaj Hotel Aurora w Międzyzdrojach – tuż przy molo, kilka kroków od morza i plaży. To idealne miejsce na wypoczynek dla rodziców lub dziadków! Poniżej prezentujemy nasze atuty – zapraszamy!

IDEALNY NA DLA OSÓB 60+

Doskonale przystosowany do wymagań osób 60+

Trzy niezależne windy
Bezpośredni dostęp do strefy SPA
Duży wybór zabiegów SPA
Specjalne pakiety zdrowotne w hotelu – szczegóły
Grota solna i kabina floatingowa w hotelu
Możliwość wypożyczenia kijków do nordic walking
Doskonałe śniadania i obiadokolacje
Bardzo blisko promenady, naprzeciw molo
Restauracja, pizzeria, bar, kręgielnia w hotelu

Doskonałe zaplecze zabiegowe umożliwia rehabilitację i skorzystanie z szerokiego wachlarza zabiegów fizjoterapeutycznych. Możliwość skorzystania z pakietu leczniczego, w skład którego wchodzą:
– Konsultacja medyczna: diagnoza, wybór zabiegów
– 10 zabiegów fizykoterapeutycznych (zleconych po konsultacji lekarskiej spośród: elektroterapia, magnetoterapia, ultradźwięki, okłady borowinowe, lampa Sollux, inhalacje, drenaż limfatyczny BOA)

Kontakt
Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Skontaktuj się z nami, aby uzyskać dodatkowe informacje lub wsparcie w planowaniu bezpiecznych podróży dla seniorów.
Skontaktuj się z nami

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska oraz adresu e-mail, podanych w powyższym formularzu, przez Fundację Sensoria zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. Urz. UE z 4.5.2016 r. L 119, str. 1), w celu udzielenia odpowiedzi na złożone zapytanie. Oświadczam, że wszelkie dane osobowe zostały przeze mnie podane dobrowolnie i znam przysługujące mi prawo dostępu do treści moich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody.
    Korzystamy z zabezpieczenia reCaptcha: Prywatność i Warunki.