Hotel Cesarskie Ogrody
Świnoujście
Hotel Cesarskie Ogrody
Stanisława Wyspiańskiego 34a
Świnoujście
Telefon
+48 91 88 88 500
Strona WWW
https://www.cesarskieogrody.pl/

Trzygwiazdkowy hotel Cesarskie Ogrody położony jest w uzdrowiskowej części Świnoujścia, w odległości 600 metrów od popularnej promenady. Obiekt ten oferuje pokoje z telewizorem z dostępem do kanałów satelitarnych. Budynek znajduje się w otoczeniu prywatnego parku. Kompleks obejmuje 4 budynki. Bezpłatne baseny usytuowane są w budynku głównym oraz budynku mieszkalnym.

Pokoje w hotelu Cesarskie Ogrody zapewniają wysokie sufity i urządzone są w jasnych kolorach. W każdym pokoju znajduje się lodówka oraz łazienka z prysznicem i suszarką do włosów. Niektóre pokoje dysponują też balkonem. Na miejscu można bezpłatnie korzystać z dostępu do Internetu.

Restauracja znajduje się w budynku mieszkalnym i specjalizuje się w domowej kuchni polskiej. W sezonie letnim Goście mogą delektować się posiłkami w ogrodzie, na świeżym powietrzu. Śniadanie w formie bufetu serwowane jest w restauracji w budynku głównym. Na miejscu dostępne są 2 kawiarnie. Sam budynek główny jest zabytkiem zbudowanym ponad 100 lat temu.

Goście obiektu mogą korzystać z usług prania i prasowania odzieży, a także z sejfu. Pozostałe udogodnienia obejmują również kryty basen, sauny, wannę z hydromasażem, salę fitness, łóżka do masażu oraz grotę solną. Na miejscu można zarezerwować rozmaite zabiegi kosmetyczne.

Hotel Cesarskie Ogrody usytuowany jest w odległości 3 km od dworca kolejowego w Świnoujściu. Bez trudu dotrzeć można z niego również do wszystkich atrakcji miasta.

Kontakt
Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Skontaktuj się z nami, aby uzyskać dodatkowe informacje lub wsparcie w planowaniu bezpiecznych podróży dla seniorów.
Skontaktuj się z nami

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska oraz adresu e-mail, podanych w powyższym formularzu, przez Fundację Sensoria zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. Urz. UE z 4.5.2016 r. L 119, str. 1), w celu udzielenia odpowiedzi na złożone zapytanie. Oświadczam, że wszelkie dane osobowe zostały przeze mnie podane dobrowolnie i znam przysługujące mi prawo dostępu do treści moich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody.
    Korzystamy z zabezpieczenia reCaptcha: Prywatność i Warunki.