Hotel Dębowe Wzgórze
Prudnik
Hotel Dębowe Wzgórze
Wiejska 22/3
Prudnik
Telefon
77 439 77 29

Wyjątkowy hotel w sercu Gór Opawskich

Dębowe Wzgórze to trzygwiazdkowy hotel położony w otoczeniu niezwykle malowniczego regionu, jakim są Góry Opawskie. Hotel umiejscowiony jest w województwie opolskim, u stóp Biskupiej Kopy, w miejscowości Pokrzywna. Hotel Dębowe Wzgórze to miejsce, w którym Goście mogą czuć się komfortowo, przyjaźnie i bezpiecznie. Od wielu lat witamy w Naszych progach rodziny z dziećmi, seniorów, pary oraz klientów biznesowych.

Kontakt
Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Skontaktuj się z nami, aby uzyskać dodatkowe informacje lub wsparcie w planowaniu bezpiecznych podróży dla seniorów.
Skontaktuj się z nami

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska oraz adresu e-mail, podanych w powyższym formularzu, przez Fundację Sensoria zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. Urz. UE z 4.5.2016 r. L 119, str. 1), w celu udzielenia odpowiedzi na złożone zapytanie. Oświadczam, że wszelkie dane osobowe zostały przeze mnie podane dobrowolnie i znam przysługujące mi prawo dostępu do treści moich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody.
    Korzystamy z zabezpieczenia reCaptcha: Prywatność i Warunki.