Hotel Kahlberg
Krynica Morska
Hotel Kahlberg
Bosmańska 1
Krynica Morska
Telefon
552 476 017
Strona WWW
https://kahlberg.pl/

Hotel Kahlberg oferuje bezpłatne Wi-Fi we wszystkich pomieszczeniach. Malowniczy Zalew Wiślany znajduje się zaledwie 50 metrów od obiektu.

Wszystkie pokoje w hotelu Kahlberg mają jasne, urządzone w kremowej kolorystyce wnętrza i zostały wyposażone w meble z jasnego drewna. Każdy pokój wyposażony jest w telewizor z płaskim ekranem, lodówkę i czajnik elektryczny. W pokojach znajduje się też łazienka z prysznicem i suszarką do włosów. Z balkonu Goście mogą podziwiać widok na Zalew Wiślany.

Przez cały rok Goście mogą korzystać z krytego basenu z wanną z hydromasażem, groty solnej, łaźni parowej oraz sauny z zimnym basenem. Latem do ich dyspozycji jest odkryty basen z podgrzewaną wodą.

Na miejscu znajduje się taras i ogród. Dla dzieci przygotowano plac zabaw. Za dodatkową opłatą dostępna jest wypożyczalnia rowerów oraz prywatny monitorowany parking.

Restauracja zaprasza na tradycyjne dania kuchni polskiej do wyboru z karty. Bar i restauracja są klimatyzowane.

Hotel Kahlberg oddalony jest o 150 metrów od centrum Krynicy Morskiej oraz o 500 metrów od piaszczystej plaży. Do latarni morskiej w Krynicy Morskiej można dojechać samochodem w około 4 minuty.

Kontakt
Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Skontaktuj się z nami, aby uzyskać dodatkowe informacje lub wsparcie w planowaniu bezpiecznych podróży dla seniorów.
Skontaktuj się z nami

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska oraz adresu e-mail, podanych w powyższym formularzu, przez Fundację Sensoria zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. Urz. UE z 4.5.2016 r. L 119, str. 1), w celu udzielenia odpowiedzi na złożone zapytanie. Oświadczam, że wszelkie dane osobowe zostały przeze mnie podane dobrowolnie i znam przysługujące mi prawo dostępu do treści moich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody.
    Korzystamy z zabezpieczenia reCaptcha: Prywatność i Warunki.