Hotel Jawor
Zawoja
Hotel Jawor
Zawoja 1847
Zawoja
Telefon
+48 33 877 51 98
Strona WWW
https://hotel-jawor.pl/

Hotel & SPA Jawor*** w Zawoi

Zapraszamy Cię do magicznego świata relaksu i komfortu w rodzinnie prowadzonym Hotelu & SPA Jawor*** . Oferujemy niezapomniany czas w górach, gdzie majestatyczne krajobrazy Beskidów i liczne atrakcje czekają na Ciebie i Twoją rodzinę.

Willa Jawor – Młodsza siostra hotelu: Odkryj urok klimatycznej Willi położonej nad górskim potokiem. Zaledwie 150 m od budynku głównego, Willa Jawor oferuje 6 przytulnych pokoi, przestronny salon i kuchnię, tworząc idealne miejsce do relaksu w góralskim klimacie.

Pełnia smaków – Restauracja i Pierogarnia: Hotel & SPA Jawor*** słynie z domowej kuchni i pierogów w 11 smakach na słono i słodko. Bufet szwedzki zawsze pełen świeżości to doskonałe uzupełnienie wypoczynku w naszym hotelu.

Strefa Wellness – Basen z widokiem na góry i jacuzzi pod gwiazdami: Zwolnij tempo w strefie wellness z basenem i jacuzzi z widokiem na majestatyczne góry. Pozwól zadbać o Twoje ciało i ducha, oferując indywidualnie dobrane masaże i zabiegi od naszych specjalistów SPA.

Udogodnienia i Dodatkowe Atrakcje

Ładowarka samochodów elektrycznych
basen wewnętrzny i letni
klub z kręgielnią
Bilard, ping-pong
Wiata grillowa nad potokiem
Biblioteczka w Lobby Barze
Saunarium 2 łaźnie parowe (aromatyczna i solna), sauna fińska, sauna infrared, jacuzzi zewnętrzne, tężnia solankowa
strefa SPA oferujemy masaże, kąpiele, zabiegni na twarz i ciało, infuzję tlenową, mezoterapię bezigłową, wodorowe oczyszczanie

Zapraszamy do Hotelu Jawor, gdzie każdy detal tworzy niezapomnianą atmosferę wypoczynku w górach. Odkryj magię Beskidów z nami!

Kontakt
Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Skontaktuj się z nami, aby uzyskać dodatkowe informacje lub wsparcie w planowaniu bezpiecznych podróży dla seniorów.
Skontaktuj się z nami

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska oraz adresu e-mail, podanych w powyższym formularzu, przez Fundację Sensoria zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. Urz. UE z 4.5.2016 r. L 119, str. 1), w celu udzielenia odpowiedzi na złożone zapytanie. Oświadczam, że wszelkie dane osobowe zostały przeze mnie podane dobrowolnie i znam przysługujące mi prawo dostępu do treści moich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody.
    Korzystamy z zabezpieczenia reCaptcha: Prywatność i Warunki.