Hotel Willa Lubicz ***
Gdynia
Hotel Willa Lubicz ***
Orłowska 43
Gdynia
Telefon
586684740
Strona WWW
https://www.willalubicz.pl/

Poczuj atmosferę lat 30-tych

Hotel Willa Lubicz *** położony jest nad morzem w Gdyni Orłowie- willowej i spokojnej dzielnicy miasta. Do plaży, drewnianego mola i sławnego klifu orłowskiego mamy zaledwie 500 m.
Hotel posiada 15 jedno – i dwuosobowych pokoi nawiązujących wystrojem do lat trzydziestych oraz luksusowy Apartament Kapitański z tarasem widokowym na morze. Wszystkie pokoje wyposażone są w prywatną łazienkę, TV, WiFi, telefon, sejf, mini-bar oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty.
W godzinach porannych zapraszamy do restauracji na śniadania. Przygotowane dla Państwa śniadanie w postaci bufetu szwedzkiego przywoła na myśl posiłek domu rodzinnego, gdzie na stole królują wędliny oraz przetwory własnej produkcji.
Wieczorem zapraszamy do kameralnej sauny suchej, której wystrój zabierze Państwa na szlak morskich podróży.
Serdecznie zapraszamy!

Kontakt
Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Skontaktuj się z nami, aby uzyskać dodatkowe informacje lub wsparcie w planowaniu bezpiecznych podróży dla seniorów.
Skontaktuj się z nami

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska oraz adresu e-mail, podanych w powyższym formularzu, przez Fundację Sensoria zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. Urz. UE z 4.5.2016 r. L 119, str. 1), w celu udzielenia odpowiedzi na złożone zapytanie. Oświadczam, że wszelkie dane osobowe zostały przeze mnie podane dobrowolnie i znam przysługujące mi prawo dostępu do treści moich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody.
    Korzystamy z zabezpieczenia reCaptcha: Prywatność i Warunki.