Lato w Gdyni
Gdynia
Lato w Gdyni
Św Wojciecha 10
Gdynia
Telefon
662775111

Duży wygodny apartament w centrum

Do dyspozycji oddajemy przestronny apartament w samym centrum Gdyni. W apartamencie znajdują się dwie niezależne sypialnie, duża wygodna łazienka oraz salon z kuchnią. W budynku jest duża, wygodna winda więc do apartamentów bez problemu można dojechać zarówno z garażu jak i wchodząc wejściem głównym. Oczywiście nie może zabraknąć bezpłatnego dostępu do Internetu poprzez wi-fi. Ponadto, oferujemy do wyłącznej dyspozycji bezpłatnie miejsce parkingowe w monitorowanym garażu.

Kontakt
Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Skontaktuj się z nami, aby uzyskać dodatkowe informacje lub wsparcie w planowaniu bezpiecznych podróży dla seniorów.
Skontaktuj się z nami

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska oraz adresu e-mail, podanych w powyższym formularzu, przez Fundację Sensoria zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. Urz. UE z 4.5.2016 r. L 119, str. 1), w celu udzielenia odpowiedzi na złożone zapytanie. Oświadczam, że wszelkie dane osobowe zostały przeze mnie podane dobrowolnie i znam przysługujące mi prawo dostępu do treści moich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody.
    Korzystamy z zabezpieczenia reCaptcha: Prywatność i Warunki.