MWR Szarotka S.C. Ryszard Sobiesiak Magdalena Sobiesiak – Michalska
Duszniki Zdrój
MWR Szarotka S.C. Ryszard Sobiesiak Magdalena Sobiesiak – Michalska
Zieleniec 72
Duszniki Zdrój
Telefon
748697100
Strona WWW
www.szarotka.eu

Vital & SPA Resort Szarotka

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą noclegową w Kotlinie Kłodzkiej. Osoby, które poszukują hotelu w Zieleńcu, serdecznie zapraszamy do Vital & SPA Resort Szarotka, położonego na wysokości 950 m n. p. m. w paśmie Gór Orlickich. Znajdujemy się w samym sercu jednego z największych ośrodków narciarskich w Polsce, oferując możliwość noclegu przy wyciągu w Zieleńcu oraz dostęp do luksusowej strefy ski&spa.

Vital & SPA Resort Szarotka to jednak nie tylko doskonałe warunki do zjazdów, spa i basen. Zieleniec słynie ze swojego unikatowego mikroklimatu, zbliżonego do alpejskiego. Dzięki szczególnemu układowi ciśnienia mas powietrza wystarczy spędzić u nas kilka dni, aby znacząco odczuć poprawę samopoczucia. Malownicza okolica daje okazję do spędzania miło czasu o każdej porze roku. Zapraszamy do Szarotki na wyjątkowe noclegi, basen i spa w Zieleńcu.

Kontakt
Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Skontaktuj się z nami, aby uzyskać dodatkowe informacje lub wsparcie w planowaniu bezpiecznych podróży dla seniorów.
Skontaktuj się z nami

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska oraz adresu e-mail, podanych w powyższym formularzu, przez Fundację Sensoria zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. Urz. UE z 4.5.2016 r. L 119, str. 1), w celu udzielenia odpowiedzi na złożone zapytanie. Oświadczam, że wszelkie dane osobowe zostały przeze mnie podane dobrowolnie i znam przysługujące mi prawo dostępu do treści moich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody.
    Korzystamy z zabezpieczenia reCaptcha: Prywatność i Warunki.