Niebieska Osada
Stary Waliszów
Niebieska Osada
Stary Waliszów 78a
Stary Waliszów
Telefon
888962452
Strona WWW
www.niebieskaosada.pl

Urocze drewniane domki całoroczne w Kotlinie Kłodzkiej

Do dyspozycji 4 domki na zielonej działce o powierzchni 3 tys metrów, graniczącej z rzeczką. Idealne miejsce odpoczynku wśród zieleni lub aktywnego wypoczynku. Wiele atrakcji w okolicy. Szlaki piesze górskie, ścieżki rowerowe. Do dyspozycji rowery, miejsce na ognisko/grill/kociołek myśliwski, parking, internet.

Kontakt
Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Skontaktuj się z nami, aby uzyskać dodatkowe informacje lub wsparcie w planowaniu bezpiecznych podróży dla seniorów.
Skontaktuj się z nami

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska oraz adresu e-mail, podanych w powyższym formularzu, przez Fundację Sensoria zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. Urz. UE z 4.5.2016 r. L 119, str. 1), w celu udzielenia odpowiedzi na złożone zapytanie. Oświadczam, że wszelkie dane osobowe zostały przeze mnie podane dobrowolnie i znam przysługujące mi prawo dostępu do treści moich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody.
    Korzystamy z zabezpieczenia reCaptcha: Prywatność i Warunki.