Ośrodek Wczasowy Bobo
77-220 Koczała
Ośrodek Wczasowy Bobo
Dymin 6B
77-220 Koczała
Telefon
517 276 441
598574010
Strona WWW
www.owbobo.pl

Wczasy nad jeziorem Dymno blisko natury, z dala od zgiełku miasta, bezpośrednio nad jeziorem o krystalicznie czystej wodzie.

W zachodniej części województwa pomorskiego w miejscowości Dymin, gm. Koczała nad malowniczym jeziorem Dymno, które posiada I klasę czystości wody, wśród pięknych lasów położony jest Ośrodek Wczasowy „Bobo”. Oferujemy nocleg w pokojach typu Komfort, Studio, Widokowych, Apartamentach oraz domkach letniskowych.

Obszar ośrodka położony jest z dala od zgiełku cywilizacji, w miejscu gdzie łono natury otwiera przed każdym swe najpiękniejsze zakątki, gdzie można odpocząć wdychając czyste powietrze, zażywając spacerów szlakami nieskażonej niczym przyrody. Teren objęty jest programem NATURA 2000.

Ośrodek organizuje wczasy rodzinne, pracownicze, pobyty pakietowe, pobyty świąteczne, konferencje, imprezy integracyjne, okolicznościowe.
Posiadamy m.in.:
Salę konferencyjną
Restaurację z tarasem widokowym
Monitorowany parking
Kort tenisowy
Wypożyczalnię rowerów
Wypożyczalnię sprzętu wodnego
Łodzie rybackie
Boisko do piłki siatkowej
Stół do ping-ponga
Plac zabaw dla dzieci
Miejsce na ognisko i grill
Miejsce na suszenie grzybów
Możliwość wędkowania
Możliwość przyjazdu z psem/kotem w wybranych pokojach i domkach

Nasz ośrodek to idealne miejsce dla osób, którzy chcieliby odpocząć wśród natury, smacznie zjeść i delektować się ciszą, spokojem i czystym powietrzem.
Zapraszamy

Kontakt
Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Skontaktuj się z nami, aby uzyskać dodatkowe informacje lub wsparcie w planowaniu bezpiecznych podróży dla seniorów.
Skontaktuj się z nami

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska oraz adresu e-mail, podanych w powyższym formularzu, przez Fundację Sensoria zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. Urz. UE z 4.5.2016 r. L 119, str. 1), w celu udzielenia odpowiedzi na złożone zapytanie. Oświadczam, że wszelkie dane osobowe zostały przeze mnie podane dobrowolnie i znam przysługujące mi prawo dostępu do treści moich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody.
    Korzystamy z zabezpieczenia reCaptcha: Prywatność i Warunki.