Warmiński Hotel & Conference
Olsztyn
Warmiński Hotel & Conference
Kołobrzeska 1
Olsztyn
Telefon
89 522 14 57
Strona WWW
https://www.hotel-warminski.com.pl/

Obiekt Warmiński Hotel & Conference położony jest zaledwie 500 metrów od centrum Olsztyna. Oferuje on pokoje z telewizorem z dostępem do kanałów kablowych, szybkim łączem internetowym WiFi i łazienką.

Wszystkie pokoje są tradycyjnie urządzone w ciepłych kolorach i wyposażone w drewniane meble. W każdym znajduje się biurko oraz łazienka z suszarką do włosów. Na miejscu przygotowano bezpłatną wodę mineralną.

Goście hotelu Warmiński mogą korzystać z zaplecza odnowy biologicznej. Pozostałe udogodnienia obejmują centrum fitness, saunę oraz całodobową recepcję.

Rano na miejscu podawane jest śniadanie w formie bufetu. Restauracja specjalizuje się w daniach kuchni polskiej i międzynarodowej.

Obiekt Warmiński Hotel & Conference jest oddalony o 900 metrów od ratusza. Stare Miasto w Olsztynie z licznymi pubami i restauracjami znajduje się 1,2 km od hotelu. Odległość od zamku krzyżackiego wynosi 1,4 km.

Kontakt
Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Skontaktuj się z nami, aby uzyskać dodatkowe informacje lub wsparcie w planowaniu bezpiecznych podróży dla seniorów.
Skontaktuj się z nami

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska oraz adresu e-mail, podanych w powyższym formularzu, przez Fundację Sensoria zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. Urz. UE z 4.5.2016 r. L 119, str. 1), w celu udzielenia odpowiedzi na złożone zapytanie. Oświadczam, że wszelkie dane osobowe zostały przeze mnie podane dobrowolnie i znam przysługujące mi prawo dostępu do treści moich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody.
    Korzystamy z zabezpieczenia reCaptcha: Prywatność i Warunki.